AKSAKAL ENDÜSTRİ 3.DEMİRYOLU
HAFİF RAYLI SİSTEMLERİ ALTYAPI VE LOJİSTİK FUARINDA,
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SEKTÖRÜNÜ TEMSİL EDEN
İLK FİRMA OLMUŞTUR.

3. Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı 07 – 09 Mart 2013 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşmiştir. Aksakal Endüstri sektörün ihtiyacı olan ilk yardım, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini tanıtmıştır.

Türkiye, sahip olduğu stratejik coğrafyasıyla,  Avrupa ve Avrupa Birliği ile olduğu kadar Asya ve Kafkaslarla olan ekonomik faaliyetlerini de geliştirmesine olanak sağlayan önemli bir ticaret merkezi konumundadır. Yüksek hızdaki yapı hattı projeleri ve Marmaray projesi,  Avrupa ve Asya arasındaki yük ve yolcu taşımacılığında her iki kıtada bulunan ülkelerin tercih sebebi olmakta, demiryolu taşımacılığı konusundaki eğilimi dengelemekte ve ülke ekonomisine bu anlamda büyük katkı sağlamaktadır.

Türkiye her dönemde Avrupa ve Asya arasındaki iletişim platformu olma konumunu korumuş olması sebebiyle, ekonomisi üzerinde hayati öneme sahip olan iletişim ve taşımacılık modellerini tartışmakta ve geliştirmek için önemle üzerinde durmaktadır.

Son yıllarda; Türkiye göze çarpan büyümesi ile dikkat çekmektedir. Buna rağmen Marmaray projesine kadar iki kıta arasında demiryolu bağlantısına sahip olmamıştır.  Marmaray Avrupa’daki 2. önemli sualtı demiryolu tünelidir.  Türkiye Hükümeti 2020 yılına kadar 27 milyar EUR luk yatırım yapacağını açıklamıştır. OECD nin üyesi olan Türkiye dünyadaki ilk 20 ekonomiden biridir. Türkiye ekonomisi, son yıllardaki yatırımlardan ötürü büyümesine rağmen kabul edilebilir cari açık ve dış borç kaydetmekle beraber, gelecekte yabancı yatırımcıyı cezp edecek ve Avrupa Birliği perspektiflerine ulaştıracak ekonomik ve kanuni reformları sırasıyla uygulamaya koymaktadır.

EurasiaRail, sektörün tüm kuruluş ve firmalarını fuarda bir araya getirerek, katılımcılar için yeni iş geliştirme ve yatırım fırsatları sunan etkili bir platform sunmuştur.


Ana Sayfa Ana Sayfa Kurumsal Urunler Fiyatlar iletisim Kullanici Girisi İlk Yardım Cantlari Ecza Dolapları Trafik Setleri İs Guvenligi ve İsci Sagligi Revir ve Saglık Birimi Is Guvenligi ve Isci Sagligi Revir ve Saglik Birimi Ilk Yardim Urunleri Ecza Dolapları Kurumsal Cozumler Yonetmelikler Urun Kayıt Musteri Hizmetleri Hakkimizda Bize Ulaşın Basın Odası Gizlilik Sözleşmesi